על גבי מקרן ומסך: 6 רעיונות לסרטונים מדליקים לחתן ולכלה

סרטונים מטעם החברים לכבוד החתן והכלה שוברים את רשת האינטרנט והופכים לוויראליים, לאור היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסא. להלן 6 רעיונות לסרטונים מדליקים, אותם תוכלו להפיק בעצמכם.

סרטון וויראלי לחתן וכלה: 6 רעיונות מדליקים

אם הבחנתם בטרנד חדש אשר במסגרתו החברים של החתן והכלה מפיקים סרטון, אתם ממש לא לבד. מדובר באחד הטרנדים החמים של ענף האירועים, וזאת כחלק ממתנה אותה מעניקים החברים הקרובים וכמובן בני המשפחה. גם אם הזוג מקיים את החתונה בבית, ניתן להשכיר מקרן ומסך לצורך ההקרנה של הסרטון, ולכן לא משנה הלוקיישן – משנה בעיקר הרעיון. כבר ידוע כי מדובר במתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד, ולכן אם החברים הקרובים עתידים להתחתן בקרוב ואתם שוברים את הראש – הגעתם בדיוק למקום הנכון. חקרנו, בדקנו והגענו למסקנות לגבי רעיונות לסרטונים מדליקים בעבור החתן והכלה, אותו תוכלו ליישם ולהפיק בכוחות בעצמכם. מוכנים? בואו נתחיל!

יום בחיי

סרטון בסגנון יום בחיי מאפשר לכם לצאת מהקופסא ולספק לאורחים חוויה הומוריסטית אשר מבוססת על החיים האישיים של בני הזוג. את הסרטון של יום בחיי ניתן לבצע הן בבית של בני הזוג, מקומות העבודה וכן מקום בילוי בו הם שוהים לא מעט, כל זאת בליווי של מוזיקה מקפיצה או שיר אותו כתבתם במיוחד לקראת האירוע.

שחזור קליפ מפורסם

החתן והכלה מתים על מייקל ג'קסון? תוכלו להפיק בעבורכם סרטון חתונה מדליק בדמות שחזור הקליפ של האמן האהוב עליהם.

 6 רעיונות לסרטונים מדליקים לחתן ולכלה

סרטון אנימציה

סרטון מקורי ומיוחד הוא סרטון אנימציה עם דמויות של בני הזוג המאושרים, וכמובן אתם. עם זאת, מדובר בסרטון אשר מצריך עבודה של מעצב גרפי מומחה אשר ידע לבצע את ההתאמות הנדרשות מבחינת ההפקה כמו גם עיבוד התמונה לכדי אנימציה.

סרטון ריקוד

סרטון מדליק אותו תוכלו להפיק לקראת יום החתונה הוא ריקוד משותף של כל החברים ובני המשפחה, לכבוד בני הזוג. מומלץ לבחור בשיר מוכר ומקפיץ במיוחד אשר משלב את האופי של בני הזוג, באמצעות החלפה של המילים.

סרטון סטופ מושן

אחד הסרטונים הפופולאריים ביותר הוא סרטון סטופ מושן אשר מורכב מתמונות אשר אותן ניתן להקרין ברצף. עם זאת, מדובר בסרטון אשר מצריך לא מעט תכנון כמו גם איסוף של תמונות, ולכן אם אתם מחליטים ללכת על הרעיון – התחילו בהפקה לפחות כחודשיים לפני האירוע, לצורך תכנון מדויק ולאחר מכן תהליך של עריכה.

סרטון תחקירים

סרטון הומוריסטי אותו תוכלו להקרין בעבור החתן והכלה הוא סרטון בסגנון תחקיר אשר כולל ראיונות עם החברים הקרובים ובני המשפחה של בני הזוג. על מנת להכניס אלמנט קומי לעניין ניתן לשלב גם את בני הזוג אשר יענו על שאלות זהות לצורך התחקיר המטלטל אך גם המצחיק.