חתונות שישי צהריים: אילו אולמות יאפשרו לכם לחגוג גם לאחר כניסת השבת?

חתונות שישי צהריים

לכל אחד יש את האחת שלו, לכל זוג יש את ההיסטוריה שלו ולכל זוג יש את הדרך שבה הוא בוחר להתחתן, ועל כן גם אם רבים מעדיפים להתחתן ביום חמישי בערב, עדיין לא מעט זוגות בוחרים להתחתן ביום שישי, ואף להמשיך את המסיבה לאחר כניסת השבת, כך שבין אם רוצים להתחיל את החתונה עם רב ובין אם פחות מתחברים לדת, בכול מקרה מוטב להכיר מספר מקומות שווים שמאפשרים לחגוג בכול רגע נתון.

מחפשים צידוקים?

רגע לפני שנציג רשימה שווה של מקומות שמאפשרים לחגוג גם לאחר כניסת השבת, נעצור להסביר מדוע לאחרונה אופציה זו כה רצויה. ובכן הרבה זוגות רוצים להחליט בעצמם מתי החתונה תיגמר ולא ששים שמערכת כוכבים תחליט עבורם. בנוסף, יום שישי בערב הוא זמן קלאסי עבור בילויים, ולו כי למחרת אף אחד לא עובד. מה עוד? היו בטוחים שהאורחים שלכם יעריכו אם בזכותכם הם לא יצטרכו לעמול במטבח עבור ארוחת יום השישי, ועל כן נסכם שאין טעם לתכנן בהתאם לזמני כניסת שבת, אלא רק למצוא את המקום נכון.

חתונות שישי צהריים

4 כיוונים תל אביביים

אין זה מפתיע שלא מעט מהאולמות שמארחים לאחר השבת נמצאים בתל אביב – עיר ללא חוקים ושתמיד מתנהלת קצת אחרת. להלן 4 כיוונים:

  • טיילור מייד – מדובר בבר מסעדה שיושב ברחוב אלנבי ושמכיל חצר מקסימה – הכי אורבני שיכול להיות. מה במקום? אווירה צעירה, אוכל מרענן, קוקטיילים שווים ומוזיקה טובה. מה עוד? מדובר במקום קלאסי עבור חתונה, ולו כי הוא ממוקם בסמוך לבית הכנסת הגדול, כך שניתן להתחיל את החתונה עם חופה בבית הכנסת ולהמשיך לאירוע שאינו יודע גבולות.
  • אביגדור – אוהבים חללים גדולים? הכירו את "אביגדור" – אולם שמשדר מבנה תעשייתי בעל נגיעה אורבנית קלאסית. ברזל ובטון לצד חצר מאירה וצמחייה מוריקה. במקום קייטרינג הבית מציג מנות מענגות ולא בהכרח כשרות ואופציה להרים "חתונה הפוכה", בה קודם כל אוכלים ונרגעים ורק אז מתחתנים. מכאן שאם מחפשים מקום מקורה וממוזג שיודע להכיל עד כ450 איש, בהחלט שווה הצצה.
  • 1947 – אחד מהיתרונות הבולטים של 1947 טמון בקומה התחתונה שבה ניתן לחגוג בכול שעה מבלי להפריע לשום שכן. לצד האוכל והאלכוהול המשובח, תמצאו חצר מהודרת בצמחייה וקירות מהודרים בגרפיטי, כך שהאווירה בהחלט אורבנית נינוחה.
  • קנטה – אם באיזשהו שלב בחיים הייתם תל אביביים, את קנטה אתם בטוח מכירים. מדובר באחד ממקומות הבילוי החמים בעיר ושכיום מציע לארח גם חתונות. במקום אזור פנימי לצד חצר פתוחה, כך שניתן לבחור היכן יותר מתאים. פה האווירה קלילה, התפריט מיוחד והקוקטיילים מובחרים.

אז אם כבר שאלתם את השאלה, רק נותר להחליט מה נכון לכם כזוג, המון מזל טוב – שמח בטוח יהיה!