חיוך כמו בפרסומות: Dyn store מסבירים הכול על צחצוח שיניים

אם אתם אנשים אשר לוקחים ברצינות את החיוך שלכם, ורוצים להשיג חיוך כמו בפרסומות חשוב שתדעו קודם כול שהדר בהחלט אפשרי. עם Dyn store תוכלו לקבל סיוע ואביזרים איכותיים אשר יגרמו לצחצוח שלכם, ולשמירה על כול היגיינת הפה להיות איכותית ואפילו מקצועית, ככה שתשמחו לחייך ולחשוף את השיניים היפות שלכם בכול הזדמנות שתצוץ לכם. מה עושים בשביל לקב חיוך שכזה?

צחצוח שיניים – אין קיצורי דרך

החל מהצחצוח כשהיינו תינוקות ובמשך כול חיינו – צחצוח שיניים עוזר בשמירה על בריאות הפה. כאשר מדובר בצחצוח שיניים חשוב להבין ולהפנים כי אין קיצורי דרך. על מנת להשיג חיוך יפה ובריא נדרש לצחצח בוקר וערב, במשך 2 דקות מלאות. הצחצוח צריך להיות מעמיק ואיכותי על מנת שבאמת יסולקו כול החיידקים ושאריות המזון מהשיניים שלנו, אלו אשר גורמים להצהבה ולליקויים בשיניים ובפה כולו.

מברשת שיניים חשמלית

אכן אין קיצורי דרך בכול הקשור לצחצוח, אך כן מומלץ מאוד להשתמש במברשת שיניים חשמלית ולפחות לחסוך חלק מהפעולה. מעבר לכך, מברשת השיניים החשמלית ידועה כאיכותית הרבה יותר בשמירה על היגיינת הפה. הסיבובים המהירים שלה והמבנה שלה גורמים לצחצוח להיות מעמיק ויסודי, הרבה מעבר לצחצוח של מברשת השיניים הידנית, עברו למברשת חשמלית עוד היום!

 

 

השלמת הצחצוח עם מי פה

טעות נפוצה של אנשים אשר אין להם כול כך חשק לצחצח כול הזמן היא לדלג ישר לשלב מי הפה. חשוב להבין כי שימוש במי פה הוא השלמה בלבד של הצחצוח ושל ניקיון השיניים וחלל הפה כולו. מומלץ מאוד להשתמש במי פה, לאחר הצחצוח. חשוב לוודא כי מי הפה שתבחרו מתאימים לצורך שלכם ולסוג השיניים שלכם, מכיוון שהתאמה לא נכונה יכולה לעשות נזק לשיניים במקום לסייע לניקיון ולהיגיינה שלהם.

צחצוח על פי כללים בסיסיים

בהנחה שהשתכנעתם ועברתם לצחצח במברשת שיניים חשמלית, ואפילו רכשתם מי פה להשלים את כול התהליך, חשוב לא פחות לוודא שאתם עושים שימוש נכון במברשת ובמי הפה שלכם ושהצחצוח שלכם אכן עומד בכמה כללים בסיסיים.

תדירות הצחצוח

אין ספק כי צחצוח שיניים הוא חשוב לשמירה על היגיינת הפה, אך בדומה לכול דבר אחר הקשור בבריאותנו המינון חשוב לא פחות. יש לצחצח בוקר וערב את השיניים. לעיתים, צחצוח יותר מפעמיים ביום יכול לשחוק את השיניים ודווקא לפגום בהם, לכן אל תמהרו לצחצח ארבע או חמש פעמים ביום.

משך הצחצוח

כמו כשהיינו קטנים והתבקשנו לצחצח במשך 2 דקות שלמות, הכלל נשאר גם כאשר אנחנו מבוגרים ואדונים לעצמנו. התפיסה היא שמתחת ל-2 דקות אנשים לא באמת מכסים את כול האזורים אשר נדרשים לכסות במהלך הצחצוח ועל כן, חשוב לשמור על צחצוח למשך זמן מספק.

שטיפה במי פה

צחצוח שיניים לרוב לא יהיה שלם בלי שטיפה לאחר מכן במי פה. מומלץ מאוד להשלים את הצחצוח ואת הניקיון, מי הפה מאפשרים שטיפה של כול חלל הפה וסילוק חומרים מזיקים מהשיניים לאחר ארוחות משאריות מזון שנותרו.

לסיכום

השיניים שלכם, וחלל הפה כולו, בידיים שלכם. אם לא תקפידו לצחצח כמו שצריך ולשמור על ההיגיינה של הפה, יהיו לכם נזקים של ממש בשיניים, ולעיתים הם גם בלתי הפיכים. צחצוח השיניים חייב להיות חלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלכם על מנת שבאמת יהיה לכם חיוך מושלם ובריא, כמו בפרסומות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.