אביזרי צילום מומלצים לגו פרו לשדרוג התמונות: כך תייצרו את הצילומים הכי מקוריים!

בשנים האחרונות הפך צילום האקסטרים ובפרט השימוש במצלמות גו פרו לנחלת הכלל, ונראה שיותר ויותר אנשים מעוניינים להשתמש במצלמה הייחודית הזאת, המאפשרת לנו לצלם תמונות ייחודיות הרבה יותר ממה שנצליח לצלם עם כל סוג אחר של מצלמה. האפשרויות הרבות כמו צילום עצמי, הזוויות הרחבות והגודל הקטן המאפשר צילום בכל נקודה הופכות את המוצר הזה לאידיאלי בלי שום ספק, אבל נראה שמי שרוצה להוציא יותר מהצילום שלו באמצעות מצלמת גו פרו צריך להכיר את האביזרים המובילים והמומלצים. אם גם אתם אוהבים לצלם עם גו פרו ועדיין לא משתמשים באביזרי עזר מסוגים שונים, אנחנו רוצים להכיר לכם כמה מהאביזרים המומלצים ביותר שישדרגו גם את הצילומים שלכם ועל הדרך נספר לכם מהיכן אתם יכולים לרכוש את המוצרים הללו במחירים המשתלמים ביותר.

תושבת ואקום למצלמות גו פרו

לפני שנתחיל ונספר לכם על המוצר הזה, אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר רונלייט שבו תוכלו למצוא מבחר של מוצרים לבחירה לפי מטרת הצילום. היתרון המשמעותי הוא שכל המוצרים כאן הם של היבואן הרשמי, כך שאתם זוכים לאחריות מלאה וארוכה וכן יכולים למצוא את המחירים המשתלמים ביותר עליהם.

תושבת הוואקום היא אחד האביזרים הנלווים הבסיסיים והטובים ביותר למצלמות הגו פרו. ניתן לחבר אותה כמעט לכל דבר, החל מכלי רכב, דרך סירות ועד לקסדות. הוואקום הוא חזק במיוחד ועמיד עד מהירות של לא פחות מ-150 קמ"ש, כך שאין לכם מה לדאוג ואתם יכולים לצלם תמונות אקסטרים מרהיבות.

כיסוי צלילה

כאן מדובר על אביזר חובה לחובבי הצלילה באשר הם. אנחנו לא מדברים על השקיות הפשוטות שמתאימות לעומקים רדודים ולצילום חובבני, אלא על כלי אחסון חזק ועוצמתי המאפשר לכם לצלם בעומק של עד 60 מטרים. הזכוכית החיצונית חזקה ודוחה מים, כך שאתם יכולים לצלם תמונות ברורות ויפות בכל מקום מתחת למים.

אביזרי צילום מומלצים לגו פרו לשדרוג התמונות: כך תייצרו את הצילומים הכי מקוריים!

מצוף למצלמות גו פרו

למצוף הזה יש כמה וכמה שימושים והוא מתאים לחובבי ספורט האקסטרים הימי. המצוף ישמור שהמצלמה לא תלך לאיבוד באף שלב ותמיד תשאף לעלות מעל למים. כמו כן זה מתאים אם אתם רוצים להניח את המצלמה בנקודה מסוימת במים ולתת לה לצלם תמונות באופן אוטומטי.

זרוע מתכווננת

מוצר מצוין שהוא למעשה שלושה מוצרים שונים באחד. הזרוע יכולה לשמש קודם כל כידית (מקל סלפי למעשה, לצילום סלפי מושלם), כחצובה או כזרוע ארוכה, והיא בעצם מתכווננת בהתאם לצרכים שלכם.

שלט רחוק למצלמות גו פרו

כאן מדובר על אחד המוצרים המעניינים למי שמעוניין בצילום מרחוק וצריך את הידיים פנויות לדברים אחרים. השלט למעשה מתחבר למצלמה באמצעות טכנולוגית WIFI ומאפשר לצלם ולשלוט בהגדרות אחרות מרחוק. כך בעצם אפשר להניח את המצלמה בנקודה מסוימת ולצלם מרחוק, או לחלופין ניתן לתת את השלט לאדם אחר כאשר המצלמה עלינו והוא זה שיצלם, כשאנו כלל לא צריכים לדאוג לזה בעצמנו.

כיסוי סיליקון

מוצר מצוין שמומלץ לכל אחד ולכל שימוש. מדובר למעשה על כיסוי סיליקון איכותי שפשוט שומר על המצלמה מפני נפילות וכן מגן עליה מנזקי לחות ואבק. מדובר על מוצר לא יקר כלל והשקעה מצוינת בשביל לשמור על מצלמת הגו פרו שלכם שלמה ותקינה.

לסיכום – נגענו כאן באביזרים נלווים מצוינים למצלמות גו פרו שכדאי לכל אחד להכיר. אנו בהחלט ממליצים לכם להיכנס בהקדם לאתר רונלייט ולהכיר עוד מוצרים שווים ונחוצים לשדרוג הצילום שלכם.