מציעים שירות הדפסת תמונות? אתם צריכים משלוחים בארץ מדלת לדלת

בית דפוס, חנות כלבו, שירותי הפקת אירועים או חנות ציוד משרדי לסטודנטים? ובכן, זה לא משנה מהו התיאור המדויק של העסק שלכם, יש סיכוי לא רע שהדפסת תמונות ומסמכים שונים היא חלק משמעותי ביותר מהעסק שלכם. כמובן שאתם דואגים להיות הטובים בתחומכם ומשתדלים להציע הדפסת תמונות איכותית במחירים משתלמים, אבל היום נראה שזה בלבד לא מספיק. כיום, במיוחד מאז משבר הקורונה העולמי, הלקוחות שמדפיסים תמונות ומסמכים מצפים גם ליהנות משירותי משלוחים מהירים עד הבית. אחרי הכול, למי יש זמן לצאת מהבית, לחפש חנייה ולחכות בתור כדי להדפיס תמונה או מסמך? הרבה יותר פשוט לקבל את ההדפסה שאנחנו צריכים במשלוח עד אלינו, ולכן חשוב שנדע לספק את השירות הכול כך נדרש הזה. כמובן שעסקים גדולים יכולים וצריכים לשקול את האפשרות של הקמת מערך משלוחים עצמאי, אך היום הרבה יותר פשוט ויעיל להיעזר בשירותים משלוחים חיצוניים. עם זאת חשוב ביותר לבחור בקפידה את נותני השירות וכעת אנו רוצים להסביר מהו שירות משלוחים מקצועי ואיכותי.

מה זה שירות משלוחים לתמונות ומסמכים?

ישנם כל מיני סוגי משלוחים, אך כשמדובר על משלוח של מוצרים כמו תמונות ומסמכים, הלקוחות שלכם לרוב יצפו לקבל אותו במהירות גבוהה. השירות הזה הוא בעצם שירות מהיר שיכול להתאים למוצר שלכם. איך זה בדיוק עובד? הלקוח מזמין את המוצר דרככם טלפונית, פיזית או באתר ומשלם דמי משלוח (מחירים נוחים והוגנים בהחלט) בהתאם לסוג השילוח הספציפי שיבקש. כאשר המוצר מוכן אתם מודיעים דרך ממשק נוח ומסודר לחברה השליחויות ושליח יגיע לאסוף את המוצר בהקדם האפשרי. בשלב הזה חברת המשלוחים יוצרת קשר פשוט ומהיר עם הלקוח לתיאום זמן משלוח (לרוב מדובר על תיאום בהודעת SMS ושיחת טלפון קצרה במועד המשלוח) ובסופו של דבר הוא מקבל  מקבל את המוצר עד לפתח הבית. בכל שלב הלקוח יכול להתעדכן בסטטוס המשלוח ולבצע מעקב פשוט למדי.

 

 

מדוע אסור להתפשר על שירות משלוחים מקצועי לעולם?

עד כמה שזה מפתה לבחור בשירות הזול ביותר, זה בהחלט לא הדבר החכם לעשות. מבחינתכם השירות הוא חיצוני, אבל הלקוחות שלכם לא רואים את זה ככה. מבחינתם אם יהיו תקלות במוצר או במשלוח, אפילו כאלו שהן באחריות ברורה ובלעדית של חברת המשלוחים, הם יראו בכם כאחראים העיקריים לכך ובצדק. אחרי הכול הם שילמו לכם מכספם ולא לאף אחד אחר.

מקרים בודדים יהוו הפסד כספי עם מוצרים שחוזרים או צורך בשליחת מוצר חדש על חשבונכם. בטווח הרחוק עם מקרים חוזרים התדמית והמוניטין של העסק שלכם עלול להיפגע באופן בלתי הפיך לעתים, וזה משהו שאתם לחלוטין רוצים ויכולים למנוע מראש.

לוקחים אחריות על המוצר שלכם

בסופו של דבר, חברות המשלוחים הגדולות והמובילות בישראל כמו Mydelivery דוגלות בתפיסה ברורה ביותר. הן מנחות את השליחים לנהוג כאילו הם הנציגים של כל בית עסק שהם מייצגים. זה אומר שמירה מקסימלית על המשלוחים במהלך הדרך, תקשורת נעימה, שקיפות ואדיבות מול הלקוחות, פיצוי במקרים של תקלות, אובדן ונזק למשלוחים וכן תקשורת מלאה מול העסקים ששכרו את השירותים שלהן.

אין ספק בכלל. אם אתם מציעים שירותי הדפסת תמונות ומסמכים, אתם חייבים להציע שירותי משלוחים מקצועיים. כשאתם בוחרים שירותים כאלו, הקפידו לוודא שאתם הולכים רק על השירותים המקצועיים ביותר, אלו הנשענים על ותק ועשרות שנות ניסיון בתחום. את היתרונות הרבים תרגישו תוך זמן קצר.