איך מארגנים אירוע עם ניחוח של חו"ל?

בחו"ל הכול יותר זוהר, נוצץ, מושלם, מדויק, מתקדם, איכותי ובעצם אירוע בחו"ל זורק אותנו ישר לסרט הוליוודי בו הגברים לובשים טוקסידו ואילו הנשים מוקפדות מכף רגל ועד ראש, ועל כן אם גם אתם עומדים לארגן אירוע ואתם מבקשים שהוא ישאיר אנשים עם רושם חזק, יש לנו כמה טיפים עבורכם – טיפים כיצד להרים אירוע ברמה אחת מעל – אירוע כחול לבן בעל ניחוח של חו"ל, ללא החוצפה הישראלית וגישת ה"יהיה בסדר" שכה מאפיינת אותנו (וששומרת עלינו צעירים ונמרצים).

 

שני אתרים שמוכרחים להכיר

אין אירוע ללא אביזרים מושקעים ואין זו אגדה אורבנית שאירוע מוצלח מושתת על איכות הפרטים הקטנים, ועל כן אחת ההמלצות היותר חשובות היא להיערך בזמן, ולו על מנת שיתאפשר להזמין מחו"ל שלל פרטים רצויים. מדוע להזמין מחו"ל אתם שואלים? ובכן אירוע מצריך הוצאות רבות ועל כן אם ניתן למזער אותן באמצעות רכישה זולה, הרי שמומלץ לנצל זאת. אי לכך מומלץ להיכנס לאתר פינטרסט ולקבל ממנו השראה עבור האירוע שמבקשים להפיק ולאחר מכן להיכנס אל אתר צ'יפסט ולהזמין ממנו כל מה שמבקשים, וזאת לאחר שביצעתם סקר שוק וניפיתם את הפרטים הרצויים, באופן ששומר על שפה אחידה ומייצר אווירה הרמונית ומרשימה. מדוע אנו מציינים זאת? כי באתרים כגון צ'יפסט המחירים כה זולים, כך שאנשים נוטים להתפזר, ועל כן יש לחדד צורך ומשם להתקדם.

אוכל גורמה

אין לכוון לאירוע בעל ניחוח של חו"ל מבלי להשקיע בבחירת קייטרינג איכותי, כאשר פה נציין שחשוב ביותר שחומרי הגלם יהיו טריים, שהמנות יהיו ייחודיות, שהמראה יהיה מוקפד, שהצבעוניות תעבוד היטב, שרמת העשייה תהיה מושלמת, שאופי ההגשה יהיה נעים ונוח, שהמנות לא יהיו גדולות מדי, שיהיו מלצרים שיסתובבו עם מגשים עמוסים ומגוונים, שתחולק שמפניה (ושאר משקאות אלכוהוליים שווים), שבשולחנות יוגשו מים מוגזים של חברות אקסקלוסיביות (לא מי סודה בבקבוקי פלסטיק), שכלי ההגשה יהיו נקיים וכמובן יש לוודא שהכול יהיה מאוד טעים. כיצד מוודאים זאת? מגיעים לשני אירועים שאותו קייטרינג מרים ובוחנים את סך הפרטים.

 

קונספט It's all about

כיום בחו"ל מאוד מקובל להרים אירועי קונספט. הקונספט יכול להתמקד באווירת ניינטיז, באווירת וינטג', באווירת דיסקו, באווירת הוליווד, באווירת חוף הים וכדומה. מכאן שאם גם אתם רוצים לשדרג את האירוע ומראש למתג אותו כאירוע מושקע, פשוט ביחרו נושא והיצמדו למאפיינים. ברגע שתעשו זאת תגלו שהמשימה אינה קשה כפי שהיא מאיימת להיראות, אלא ההיפך, פתאום תגלו שהרבה יותר ברור באיזו מוזיקה לבחור, מהו הסגנון העיצובי הרצוי, איזו מתנת "גיב אווי" מבקשים להעניק לאורחים וכדומה.

מנהל אירוע

תפרתם את כל הקונספט והאלמנטים המשלימים, אך על מנת שהכול יתחבר ביחד באופן מופתי, חשוב לפנות אל מנהל אירוע מקצועי, אל אדם שיאפשר לכם להיות נוכחים באירוע בזמן שכל נותן שירות יודע בדיוק מה עליו לעשות בכול רגע נתון, ולו כי הוא דואג לכך מאחורי הקלעים. בכדי למצוא מנהל אירוע שכזה, פשוט חפשו אחר המלצות ולאחר שתמצאו אחד, היעזרו בניסיון וברזומה שלו בשביל למצוא איש סאונד איכותי, פתרונות תאורה נקודתיים וכדומה, וזאת כי אם מנהל האירוע אכן מקצועי, סביר להניח שהוא כבר מכיר נותני שירות מובילים.

מעל ומעבר

שנסכם? גם בארץ ניתן להרים אירועים בעלי ניחוח של חו"ל – הכול שאלה של מעוף, השקעה, פנייה לאנשי מקצוע נכונים, חוסר נכונות להתפשר והקפדה. כמו כן, נגדיל ונאמר שבארץ ניתן להרים אירועים שמתעלים על אלו של חו"ל, וכהוכחה נצביע על אירוע האירוויזיון שקטף שבחים מכל העולם.