3 קונספטים מדליקים לצילומי הריון

במקום לסגור את יום הצילומים שלכם בסטודיו, למה לא לחשוב על קונספט מדליק ומיוחד? כדי לסייע לכם, להלן שלוש רעיונות מצוינים בהם תוכלו להיעזר – לצורך יצירת זיכרון מתוק ובלתי נשכח מתקופת ההיריון.

הפקת צילומי היריון: זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא ולארגן יום צילומים מקורי ומיוחד

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הטרנד של צילומי היריון הולך ותופס תאוצה. למעשה, אחד החיפושים המבוקשים ביותר הוא סטודיו לצילומי היריון, בשל ההבנה כי לצילומים יש חשיבות עצומה מבחינת יצירת זיכרונות מהתקופה המרגשת הזאת. לפני שאתם סוגרים סטודיו, מומלץ לחפש המלצות לצילומי היריון דרך קבוצות פייסבוק וזאת כדי לקבל השראה כמו גם המלצות אודות צלמים מקצועיים. צריך לקחת בחשבון כי לא פעם צילומי היריון נראים כמעט זהים – ולכן לא מעט הורים מאוכזבים כתוצאה מהתוצאות. אם אתם בדיוק סוגרים צילומי היריון לקראת הגעתו של התינוק/ת, זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא ולהפיק יום צילום המתבצע בקונספט מדליק ומסקרן. הצלחנו לעורר אתכם? ובכן, אלו ההצעות שלנו:

יום צילום בחנות ממתקים

קונספט מדליק במיוחד לצילומי היריון כולל צילומים בתוך חנות ממתקים. תוכלו להשתמש בממתקים שונים כדי להקפיץ את האווירה ולשלב את האהבה שלכם למתוקים ולאווירה ילדותית, דווקא בזמן הצילומים. ניתן ליצור קשר מראש עם חנות ממתקים ולתאם את ההגעה או לרכוש דרך החנות ממתקים במגוון סוגים, ואותם לשלב במסגרת הצילום בתוך סטודיו סגור.

יום צילום בחוות סוסים

חוות סוסים מהווה רקע מושלם ורומנטי במיוחד בעבור צילומי היריון. הסוס ידוע כחיה רגועה ואצילית, ולכן באמצעות הגעה לחוות סוסים תוכלו להפיק יום צילום שנראה כאילו יצא ממגזין. שימו לב כי ההגעה למקום צריכה להיות בתיאום מראש, וכי רכיבה על סוסים היא סכנה לנשים בהיריון ואסור להן לרכב עליהם – ועל כן הצילום עצמו מתבצע כאשר הסוסים ברקע או לצדכם, תחת פיקוח.

3קונספטים מדליקים לצילומי הריון

יום צילום בגינת משחקים

במקום להצטלם בתוך סטודיו, תוכלו לנצל את האוויר הפתוח ואת גינות המשחקים היפהפיות אשר הוקמו בשנים האחרונות בערים ובמושבים. דווקא סביבה עירונית המשלבת בין גינת משחקים לבין תנועה של אנשים יכולה לגרום לצילומים שלכם להתפתח לכיוון מסקרן ומעניין יותר, בייחוד אם מדובר בגינה גדולה כמו לדוגמה הגינה בפארק הירקון בתל אביב המורכבת גם מאלמנטים מעוצבים שמכניסים עוד יותר עניין וצבע לצילום.

לסיכום, צילומי היריון מהווים הזדמנות מצוינת לספק מזכרת מדהימה למשפחה. דווקא חשיבה מחוץ לקופסא המשלבת בין קונספט מדליק שאינו קשור בהכרח להיריון עצמו, לא דווקא להפקה ייחודית המשתלבת באופן מושלם עם הרעיון הראשוני שלכם. מומלץ לקבל השראה דרך אתרים של צלמים המתמחים בצילומי היריון כמו גם ברשתות החברתיות, כל זאת בכדי להפיק יום צילום שיהיה לשביעות רצונכם כמו גם כזה המשלב בין שובבות לרומנטיות בתקופה מרגשת.