כך תהפכו אירוע סטנדרטי לאירוע בלתי נשכח

תעשיית האירועים גדלה משנה לשנה, כשהגימיקים והאטרקציות הופכים ליצירתיים ומגוונים יותר. כל מי שמתכנן אירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או ברית, מעוניין להקנות לאירוע שלו את הטאצ' הייחודי ביותר, כזה שידברו עליו גם בשנים הבאות. כיצד תהפכו אירוע סטנדרטי לאירוע בלתי נשכח? הנה כמה רעיונות מקוריים:

פירות להמונים

אחת האטרקציות הייחודיות ביותר באירועים בשנים האחרונות היא זו שמגיעה ישירות לרחבת הריקודים ומפתיעה את האורחים לאחר המנה העיקרית. קיאק פירות לאירועים מהווה אטרקציה אידיאלית ומשמחת, ובייחוד בתקופת הקיץ, כך שבהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון.

עמדת כרטיסי ברכה

מכירים את הרגע שבו אתם נכנסים לאולם האירועים, לוקחים מעטפה מערמת המעטפות, כותבים בעט מקרטע ברכה קצרה ומשלשלים את המעטפה לתוך הכספת? ובכן, לא עוד! עמדת כרטיסי ברכה הפכה לאלמנט די מבוקש באירועים, ולו כי בעלי השמחה מעוניינים לקבל כרטיסי ברכה מושקעים שיישארו עמם לעד. את עמדת כרטיסי הברכה ניתן להקים באופן עצמאי, כך שכל מה שתצטרכו לעשות זה לרכוש בריסטולים צבעוניים, מדבקות, וואשי טייפ ועטים בשלל גוונים ולפזר על שולחן מסודר בעמדת הכניסה. כך, כל אורח שיגיע יוכל לכתוב לכם ברכה מושקעת שתיכנס למעטפה הנחשקת.

עמדת ילדים

נכון, זה לא פשוט לתכנן חתונה או כל אירוע משפחתי אחר, ועם זאת, חשוב לקחת בחשבון את האורחים הקטנטנים שמגיעים לאירוע ולתת להם תשומת לב. עמדת ילדים יכולה להיות מקפצה מדליקה באירוע שלכם, ותהיו בטוחים שלא רק הילדים יבלו בעמדה, אלא גם ההורים. ניתן להניח דפי צביעה עם צבעים, משחקי קופסה ושלל פעילויות שיעסיקו את הילדים במהלך האירוע.

דברו אליהם בפרחים

תארו לכם שכל האורחים באירוע שלכם יהיו מקושטים בפרחים, החל מסיכות לבגד, דרך פרח שמעטר את כיס החולצה ועד לקשתות שיער מרהיבות. ובכן, זה לא חלום, וזה בהחלט אפשרי. כיום ניתן לשלב באירוע עמדת שזירת פרחים מקצועית, כך שכל האורחים זוכים ליהנות משזירת פרחים במקום. מי שהתקציב לא מאפשר לו להקים עמדה מאוישת, בהחלט יוכל לרכוש באינטרנט קשתות פרחוניות וקישוטי פרחים, לסדר אותם בעמדה בכניסה ולהציב שלט עם מלל מתאים (למשל: "התקשטו בפרחים ובוא לחגוג!").

התקשטו בפרחים

מצלמות פולרואיד

בעבר, מצלמות הפולרואיד היו נפוצות במיוחד, אך כיום בשל העידן הדיגיטלי כמעט ולא רואים אותן. עם זאת, מצלמות הפולרואיד (שניתנות לרכישה ברשת), הפכו לאטרקציה בלא מעט אירועים, כך שהאורחים לוקחים חלק פעיל בצילום האירוע, ואף בתום החגיגה, בעלי השמחה נהנים משלל תמונות ייחודיות ואותנטיות.

טיפ: ליד מצלמת הפולרואיד ניתן להניח אלבום אורחים, כך שכל אורח יוכל להדביק את התמונה שצילם, ולהוסיף ברכה בכתב ידו.

יש לא מעט דרכים להפוך את האירוע שלכם למיוחד ובלתי נשכח, כך שתוכלו לבחור את הדרכים האידיאליות ביותר בעבורכם. מזל טוב!