התינוק שלכם בן שנה? אתם חייבים לארגן לו צילומי סמאש קייק

סמאש קייק – הטרנד שכבש את ההורים הטריים. אם זה מרגיש כאילו רק אתמול ראיתם את פעימת הלב הראשונה של התינוק שלכם במוניטור ועכשיו אתם פתאום מתכננים לו מסיבת יום הולדת ראשונה, אתם לא לבד. השנה הראשונה של ההורות עוברת לכולם בטשטוש מלא חיתולים ולילות נטולי שינה מהתרגשות ותשישות. החדשות הטובות? הגעתם עד הלום! ועכשיו, הגיע הזמן לחגוג. אם אתם מחפשים דרך ייחודית ומדליקה לחגוג לזאטוט האהוב שלכם, סמאש קייק יכולה להיות הדבר המושלם עבורו. אז מה אתם צריכים לארגן לצילומי סמאש קייק? הכול בהמשך.

 

אין חגיגה בלי עוגה

בדרך כלל, סמאש קייק היא עוגה רכה עם הרבה קצפת שהילד הורס במהלך הצילומים כשהוא אוכל ממנה עם הידיים. גודל עוגת יום ההולדת הראשונה העיקרית – זו שהאורחים שלכם יתפנקו בה – משתנה, בהתאם למספר האורחים המשתתפים באירוע. אבל לסמאש קייק של תינוק יש גודל סטנדרטי יותר. כדי שיהיה לו קל יותר לתפוס את העוגה בשתי ידיו, סמאש קייקס נוטות להיות קטנות בהשוואה לעוגות של מבוגרים. הן בדרך כלל עגולות וקוטרן כ-10-15 ס"מ. אם הסמאש קייק של תינוקכם היא מרובעת, היא כנראה תהיה טיפה גדולה יותר. מתכוונים להכין את העוגה בעצמכם? תוכלו למצוא הכול באתר אפייה שבו תוכלו לרכוש כל המצרכים לסמאש קייק מושלמת!

צלם טוב

אחרי שצילומי הניו בורן כבשו את הרשת, כולנו הבנו שתמונות יפות באמת יוכל לצלם רק צלם מקצועי. אומנם אתם בטח טובים מאוד עם המצלמה שלכם בסמארטפון, אבל בינינו, לא תצליחו להפיק ממנה תמונות איכותיות שבאמת יכולות לתפוס את הרגעים המיוחדים ביותר כמו צלם מקצועי. לשם כך, תצטרכו להיעזר בצלם מקצועי עם הציוד הנכון שיעשה את העבודה הקשה הזו עבורכם ויוציא לכם אלבום מהמם.

בגדים יפים (קחו בחשבון שהם לא יישארו כך)

לתמונה המושלמת תהיו חייבים להלביש את ילדכם בשיא הסטייל, גם אם הבגד יתלכלך, לא נורא, הרי יום הולדת יש רק פעם בשנה. אם בכל זאת אתם לא בטוחים שכדאי לתת לתינוק שלכם חופש מוחלט לתקוף את העוגה במסיבת יום ההולדת הראשונה שלו (כי הולך להיות בלגן!), יש כמה צעדים שאתם יכולים לנקוט בהם כדי להכיל את הכאוס. הדרך הטובה ביותר, אם כי לא בדיוק הכי פוטוגנית, היא להפשיט את התינוק מחליפת יום ההולדת שלו ולהשאירו רק בטיטול. לחילופין, אתם יכולים לשים על התינוק סינר עם הדפס חמוד שיכסה אותו באופן מלא.

המילה האחרונה

 אם אתם ממש לא רוצים בלגן, תמיד תוכלו לקבוע צילומי סמאש קייק בנפרד עם צלם מקצועי, שיכול ליצור עבורכם תפאורה יפהפייה ואולי אפילו גם לארגן לכם את העוגה. מה שחשוב הוא שהקטן שלכם ישמח מאוד ביום ההולדת הראשון שלו.