איך נלחמים בנשירת שיער לפני יום הצילום?

במסגרת הכנות והתארגנות ליום צילום נכלל בין היתר את טיפוח השיער, וזאת בשל העובדה כי מדובר באלמנט חזותי שמשפיע מאוד לא רק על התוצאות הסופיות של הצילום אלא גם על התחושה האישית. למעשה, השיער שלנו הוא עטרת ראשנו ובהתאם לכך מוקד חזותי משמעותי שמשפיע על כל הלוק. כאשר מתרחש מצב של נשירת שיער, הנשירה משפיעה מאוד על הביטחון והדימוי העצמי והיא נחשבת לתופעה נפוצה מאוד שמתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים, ממגוון רחב של סיבות. לא משנה מהי הסיבה, חשוב לדעת כי אפשר בהחלט להילחם בנשירה, בייחוד אם מתוכנן לכם יום צילום. מכאן נשאלת השאלה – איך להילחם בנשירת שיער רגע לפני יום הצילום? להלן מספר טכניקות בהן תוכלו להיעזר:

טיפול להצמחת שיער טבעית – כל מה שרציתם לדעת

בשנים האחרונות המודעות לגבי הנושא של טיפול להצמחת שיער טבעית עלתה, לא מעט בזכות פיתוח של מכשור מתקדם המאפשר לכל אחד ואחת לבצע תהליך של עידוד צמיחת השיער מחדש. אחד מהטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הוא טיפול להצמחת שיער המתבצע באמצעות דרמה רולר,  אביזר פשוט אך אפקטיבי מאוד שמאפשר להמריץ את מחזור הדם מבלי לגרום לכאב. למעשה, היתרונות של טיפול זה (הנקרא גם טיפול מזותרפיה) נובע מתוך היכולת להשתמש באביזר באופן קל ופשוט, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על יכולת לפצוע באופן מבוקר את הקרקפת באמצעות מחטים זעירות שאינן מכאיבות אלא יוצרות תמהיל שמפעיל את מנגנון הריפוי הטבעי של העור דרך יצירה של תגובה דלקתית, התחלקות והתרבות של תאי העור של הקרקפת ובהתאם לכך גם תיקון וחידוש של תהליך ההחלמה המאפשר תגובה של זקיקי השיער ויצירה של זקיקי שיער חדשים. מדובר בטיפול מתקדם מאוד שנחשב לאחת השיטות האפקטיביות ביותר להתמודדות עם נשירת שיער, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של מחקרים כמו גם נסיינים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מהשימוש במכשיר. בעבורכם כמי שעתידים להצטלם בקרוב, שימוש בדרמה רולר מהווה יכולת ממשית להילחם בנשירת השיער, ובהתאם לכך ליצור מערך שמאיץ את התחדשות זקיקי השיער.

איך נלחמים בנשירת שיער לפני יום הצילום?

מהם החסרונות של טיפול טבעי?

במידה ואתם סובלים מנשירת שיער שגורמת לדילול עד לכדי התקרחות, סביר מאוד להניח כי הטיפול בדרמה רולר לא יכול לסייע לכם מאחר ולא נותרו זקיקי שיער. הדרמה רולר עובד כאמור על מנת ליצור פציעה מבוקרת של הקרקפת ובהתאם לכך יצירה של תגובתיות של זקיקי השיער. יחד עם זאת, מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מצאו כי שימוש בדרמה רולר יכול בהחלט לסייע לטובת התמודדות עם נשירת שיער עד לכדי התקרחות אצל גברים, כאשר אצל נשים אין תוצאות חד משמעיות. בנוסף, אין מדובר בתרופת קסם שיכולה להצמיח מחדש את השיער אלא רק לעודד את זקיקי השיער ועל כן התוצאות המתקבלות אומנם משביעות רצון אך אינן יישמרו אם לא מבצעים את הטיפול באופן קבוע ובהתאם לצורך.

לסיכום

חלק בלתי נפרד מהכנות לקראת יום צילום כולל כמובן שימת דגש על אלמנטים חזותיים כמו השיער. באמצעות טיפול טבעי כמו גם שינוי בשגרת הטיפוח אשר כולל שימוש בחומרים ייעודים ומותאמים לשיער כמו גם הגברת הצריכה התזונתית של מזון עשיר בסידן, ברזל ומינרלים ניתן בהחלט להגיע לתוצאות מעולות שלא רק יכינו את השיער בצורה מושלמת לצילום אלא גם יאפשרו לכם לתפוס שליטה על הנשירה, ובהתאם לכך להילחם עד לכדי מצב שבו הנשירה תהיה נשלטת כמו גם מעוכבת.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.